La Bottega di Finestra

La Bottega di Finestra je obchod a bistro s italskými delikatesami, který nabízí pouze ty nejlepší produkty. Riccardo Lucque s Ondřejem Rákosníkem ho otevřeli v lednu 2012.

Na místě si můžete objednat snídani, vychutnat kávu Gianni Frasiho, dopřát si rychlý oběd dle každodenní nabídky nebo si jednoduše koupit jídlo s sebou.
Bohatá nabídka vín, salámů, parmské šunky a sýrů přímo vybízí k příjemnému posezení.

VÍCE O NÁS

Menu

Každý měsíc na Vás čeká nové sezónní menu. Váš gurmánský zážitek nastartujte vyladěnými předkrmy. V nabídce dále najdete polévky, těstoviny nebo tři hlavní jídla.

více informací

LIDÉ & PRODUKTY

Majitel a šéfkuchař Riccardo Lucque se zaměřuje především na dovoz typických italských produktů, které ještě nebyly zavedeny na tuzemský trh a na bio produkty od menších italských dodavatelů.

Čerstvé těstoviny jsou domácí výroby a pochozí z našeho obchodu, všechny suché těstoviny jsou od Benedetta Cavalieriho, který vlastní továrnu na výrobu tradičních italských těstovin. Pravý italský chleba peče rodilý pekař Mimmo pocházející z Altamury. Sýry a olivové oleje jsou z dílny Vittoria Beltramiho. Kávu nám dodává Italský mistr kávy Gianni Frasi.

více informací

Novinky

DIM SUM POP UP

publikováno 22.02.2016

Pořádáme DIM SUM POP UP nejen pro všechny milovníky asijské kuchyně! Přijďte ochutnat tuto čínskou specialitu od úterý 15. do soboty 19. března, vždy od 17 hodin. Knedlíčky bude připravovat samotný Ladislav Dvořák! Těšíme se na Vás!

více informací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku